Sprawdź ile możesz zyskać rejestrując się jako Avon Konsultantka. Jest to zajęcie kapitalne dla wszystkich poszukujących dodatkowego dochodu. W Avon masz możliwość pracy w wybranym przez siebie czasie i miejscu, to praca dla każdego od ucznia po rencistę. Zobacz czy Ty także odnajdziesz się w tej pracy.

Avon Konsultantka co warto wiedzieć?


Zajęcie konsultantki możesz traktować jako dodatkowe, lub jako podstawowe źródło utrzymania. Zapisz się i sprawdź co przygotowała dla Ciebie marka Avon. Konsultantka to osoba która sprzedaje produkty z katalogu lub kupuje tylko na własny użytek. Jednak zajecie konsultantki, to nie jedyna możliwość zarobienia pieniędzy. Sprawdź się jako lider zespołu. Zapraszaj do swojego teamu nowe osoby, skutecznie zarządzaj swoim zespołem i sięgaj po najwyższe cele.

Zalety bycia liderem Avon

W Avon pracujesz w sposób, który tobie odpowiada. Nikt Ci niczego nie narzuca, ani nie nakazuje. Sama sobie układasz pracę i wybierasz priorytety. Avon konsultantka, czy też lider, sam sobie jest szefem, tak więc tylko od niego zależy na ile zaangażuje się w swoje obowiązki, a co za tym idzie ile zarobi. Zalety bycia liderem:

Program Avon – konsultantka

Nowa osoba bierze udział w specjalnym programie dla nowych konsultantek w którym można otrzymać za zamówienia dodatkowe nagrody. Już za złożenie pierwszego zamówienia można odebrać prezent za 1zł. Za większe zamówienie zyskać można prezenty za 5,99, są to pełnowartościowe produkty Avon jak i wysokiej klasy sprzęt AGD. Po rejestracji każda nowa Avon konsultantka otrzymuje paczkę powitalną, w której znajdzie katalogi i materiały potrzebne do rozpoczęcia współpracy.

program dla konsultantki

Program Avon dla liderów sprzedaży

W Avon, konsultantka może dodatkowo zarabiać jako lider sprzedaży. Na początku ma możliwość korzystania ze specjalnego programu, który trwa pierwsze 12 miesięcy współpracy. Dzięki łatwym zasadom można zarobić dodatkową gotówkę. Wystarczy odrobina wolnego czasu i chęci, aby po kilku miesiącach współpracy odbierać dodatkową wypłatę z programu. Poza standardowym programem dla liderów, co miesiąc można wziąć udział we wsparciu dzięki któremu można zyskać jeszcze więcej. Zwykle do zdobycia są pieniądze, bony czy wysokiej jakości produkty typu sprzęty AGD.

W Avon, konsultantka będąca jednocześnie liderem sprzedaży może skorzystać także z możliwości odbioru swojego własnego samochodu. Niezależnie od tego jak długo jesteś w Avon, auto możesz odebrać już od poziomu menagera. Natomiast dla każdego na poziomie koordynatora 2, istnieje możliwość zapisania się do pakietu medycznego, w którym można korzystać z wybranych usług od 1zł.