Avon od lat wspiera swoje konsultantki jak i liderów w wykonywanej pracy. Pod koniec 2021 marka Avon wprowadziła fantastyczny program dla wszystkich konsultantów, który ma nie tylko wspierać Avon konsultantki, ale także motywować i zachęcać, by sięgały po najwyższe cele.

Dla kogo program Avon nagradza

Przeznaczony jest on dla wszystkich osób w Avon (konsultantka, lider), którzy współpracują z firmą. Kwalifikacje do programu są automatyczne, nie trzeba się zapisywać ani deklarować chęci udziału. Każda konsultantka niezależnie od tego jak długo współpracuje z Avon konsultantka bierze w nim udział. Dzięki temu programowi można zarobić jeszcze więcej, a dodatkowo skorzystać z możliwości, które zwiększają się wraz z poziomem na którym się znajdujemy. Już w momencie dołączenia do klubu Avon stajemy się uczestnikami programu i tylko od nas zależy na którym poziomie się znajdziemy.

Poziomy w programie

Kwalifikacje do programu Avon, konsultantka ma przez cały kwartał. Następnie przez cały kolejny kwartał korzysta z możliwości które on daje tym samym zbierając kwalifikacje do kolejnego kwartału. Ma możliwość znalezienia sie na jednym z sześciu dostępnych poziomów.

Każdy poziom daje Avon konsultantce inne rabaty i profity. Wystarczy zapoznać się z tym co można otrzymać w danym kwartale, aby oszacować ile i co możemy zyskać. Program Avon nagradza wspiera nowe konsultantki, a tym które są w Avon już dużej zapewnia dużo więcej benefitów, które wcześniej mogły być dla niej nieosiągalne.

Czy warto pracować jako Avon konsultantka?

Każda osoba która dołączy do Avon może liczyć na fantastyczne programy i oferty. Praca w Avon to dodatkowy zarobek, a także wiele korzyści, które z pewnością pozwolą Ci sprawdzić się w tym zajęciu. Wszystkie produkty dostępne w Avon można kupić z rabatem sięgającym aż 45% a dodatkowo korzystamy z wielu innych możliwości, które oferuje nam firma. Wystarczy tylko zarejestrować się jako Avon konsultantka i już można cieszyć się wieloma profitami.