Najlepsze i śmieszne komedie Netflix

Śmieszne komedie na Netflixie? Jest ich tak dużo, że nie wiadomo, którą wybrać na dzisiejszy wieczór. Sprawdzamy, przeglądamy katalog Netfilxa i wybieramy dla Was najlepsze komedie dostępne na tej platformie.

Komedie to jeden z najpopularniejszych gatunków filmów. Sprawdzają się one świetnie podczas odpoczynku po ciężkim dniu, poprawiając humor i pozwalając na oderwanie się myślami od trudnych tematów. Na popularnej platformie Netflix znaleźć można wiele filmów tego typu, od takich, które mają tylko jedną część, aż po kultowe serie znane przez wszystkich. Które komedie z Netflixa są warte uwagi?

Filmy komediowe Netflix

Dobra komedia Netflix? Na tej platformie niewątpliwie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, zarówno w wersji fabularnej, jak i animowanej. Lista dobrych filmów dostępnych w Internecie jest naprawdę długa, dlatego każdy miłośnik kina dopasuje odpowiednią produkcję do swoich preferencji. Jakie komedie z Netflixa cieszą się popularnością w ostatnim czasie? Które z nich to znane wszystkim klasyki kina rozrywkowego?

Shrek

Shreka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to dobra komedia Netflix skierowana nie tylko do dzieci, lecz także dorosłych, którzy znajdą w niej ,,smaczki” zauważalne dopiero po wejściu na pewien etap życia. Jest to propozycja typowo familijna, dlatego jeśli szukasz komedii na Netflixie dla całej rodziny, cała seria filmów o Shreku niewątpliwie będzie doskonałym wyborem.

Kac Vegas

Kac Vegas to kolejna produkcja, którą znają wszyscy. Seria trzech filmów opowiada o wieczorze kawalerskim, a następnie innych perypetiach głównych bohaterów w egzotycznych państwach. Ta propozycja pozostawia inne śmieszne filmy Netflix daleko w tyle, co poświadczają liczne nagrody, w tym Złoty Glob w kategorii najlepsza komedia roku.

Monty Python i Święty Graal

Jeszcze luźniejszą propozycją na wieczory po ciężkim dniu jest Monty Python i Święty Graal. Produkcja opowiada prześmiewczo o zabobonach i obyczajach ze średniowiecza, jednocześnie posługując się inteligentnym humorem trafiającym w gusta wielu osób. Filmy komediowe Netflix tego typu to gratka dla miłośników kina absurdu.

Śmieszne komedie Netflix: Rejs

Ranking komedii Netflix obejmuje także polskie propozycje, takie jak Rejs reżyserii Marka Piwowskiego.  Jest to niecodzienna produkcja o bardzo nieszablonowym charakterze bazującym na improwizacji, satyrze i artystycznym manifeście. W filmie znaleźć można wiele ironicznych nawiązań do polskiej kultury, polityki i obyczajowości.

To właśnie miłość

Ta produkcja sprawdzi się najlepiej podczas chłodnych wieczorów, kiedy to filmy komediowe Netflix dotyczące świąt cieszą się sporą popularnością. Zagmatwana fabuła, dziesięć opowieści miłosnych i kultowa obsada zaangażują nawet najbardziej wymagających miłośników dobrego humoru w lekko melodramatowym wydaniu.

Millerowie

Millerowie to kolejny popularny film, tym razem traktujący o dilerze marihuany próbującym nadrobić straty finansowe u przełożonego. W całe zamieszanie angażuje on swoją rodzinę, co powoduje zabawne sytuacje jeszcze bardziej komplikujące całą sprawę.

Wieczór gier

Wieczór gier opowiada o parze umawiającej się z innymi osobami na granie w gry i zabawy, które z czasem przeradzają się w rozmowy na temat tajemniczego morderstwa z przestępcami i agentami federalnymi. W pewnym momencie sytuacja ta przekształca się w niespodziewane porwanie, które inni uczestnicy spotkania uważają za zaplanowane wydarzenie.

Choć goni nas czas

A co powiesz na śmieszne filmy Netflix z nutką dywagacji na temat życia? Choć goni nas czas to ciekawa propozycja dla osób, które cenią śmiech połączony z refleksjami dotyczącymi ważnych tematów. Historia opowiada o miliarderze, który dowiaduje się, że ma nowotwór, a następnie trafia do szpitala. W tym miejscu poznaje mechanika samochodowego, który zmienia jego życie.

Wilk z Wall Street

Ranking komedii Netflix kończy bardzo popularna produkcja z doborową obsadą, w tym samym Leonardo DiCaprio. Historia dotyczy amerykańskiego maklera, który gromadzi ogromną fortunę będąc bardzo aroganckim i kierując się działaniem narkotyków. Takim zachowaniem przyciąga on uwagę FBI, co powoduje kolejne problemy. Komedia ta jest jednym z lepszych filmów rozrywkowych na Netflixie, co doskonale obrazują liczne nagrody i wyróżnienia. Śmieszne komedie Netflix.